MÖBLER / Bord / Pelarbord 6238594
nr 623 8594
Pelarbord
1800-tal, längd: 73, djup: 60 höjd: 78
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
350 kr
måndag 8 februari 2010
kl 17:02:59
100 kr
150 kr
250 kr
250 kr
300 kr